Wybory 2018

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM

Okręg 1 (Bielsko-Biała, powiaty: bielski, cieszyński, żywiecki)

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

 

 

1

JURANEK Grzegorz Zbigniew

51

 ulotka

2

FARUGA Arkadiusz Antoni

54

  

3

WÓJTOWICZ Paweł Karol

40

 ulotka

4

SOBOLEWSKI Krzysztof Ludwik

46

  

5

KRUPA Joanna Grażyna

43

 ulotka

6

POCHEĆ Krystyna Bożena

59

 ulotka

7

MISIARZ Bożena Małgorzata

53

  

8

MATUSZEK Krzysztof Kazimierz

50

 ulotka

Okręg 2 (Katowice, Mysłowice, Tychy oraz powiaty bieruńsko-lędziński i pszczyński)

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

1

JELONEK Aleksandra Elżbieta

49

Chorzówulotka

2

HANDERMANDERLEWICKA Małgorzata Anna

53

Katowiceulotka

3

BARA Jacek Witold

54

Katowiceulotka

4

SOJKA Andrzej Antoni

68

Katowiceulotka

5

KRZEMIŃSKI Włodzimierz Tomasz

62

Katowiceulotka

6

SKUBAŁA Bernard Leszek

54

Zabrzeulotka

7

DYRDA Karolina Elżbieta

28

Lędzinyulotka

8

JERCZYŃSKI Dariusz Marek

50

Katowiceulotka

Okręg 3 (Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Żory, powiaty mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski)

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

1

HELIS Paweł

74

Rybnikulotka

2

RDUCH Stanisław Alojzy

71

Marklowice 

3

TOPA-MAZUREK Weronika Jadwiga

38

Rybnikulotka

4

KURDZIEL Adam Franciszek

66

Rybnikulotka

5

TELEGA Edmund Jan

77

Łaziska Górne 

6

HULIM Wiesława Joanna

47

Rybnikulotka

7

OLEKSIŃSKI Artur Rafał

36

Żoryulotka

8

SWACZYNA Grażyna Gabriela

36

 ulotka

Okręg 4 (Bytom, Gliwice oraz powiaty: gliwicki, lubliniecki i tarnogórski)

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

1

SKUBAŁA Roland Krzysztof

44

Pyskowiceulotka

2

KOLANKO Dionizy Piotr

57

Gliwiceulotka

3

KLIMEK Henryk Stanisław

64

Bytom 

4

WÓJTOWICZ Dariusz Robert

43

Pyskowice 

5

SOBOLEWSKA Stefania Magdalena

41

Gliwiceulotka

6

WIELGOSZ Bolesław Piotr

47

Gliwice 

7

WIDERSKA Agata Justyna

41

Zabrzeulotka

8

BARTECKA Urszula Maria

74

Chudówulotka

Okręg 5 (Chorzów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Zabrze)

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

1

SWACZYNA Leon

64

Ruda Śląskaulotka

2

BERUS Witold Kazimierz

59

Zabrzeulotka

3

MERCIK Jerzy Alojzy

63

Ruda Śląska 

4

JASIURA Dawid Rafał

42

Zabrzeulotka

5

CICHOCKA-ORŁOWSKA Jolanta

39

Zabrze 

6

MARKOWSKA Małgorzata Teresa

48

Zabrzeulotka

7

JONIEC Krzysztof Marek

52

Zabrze 

8

RDUCH Oliwia Agnieszka

29

Zabrzeulotka